سیستم-اتوماسیون-واحدها

نصب سیستم اتوماسیون واحدها

Posted on Posted in دسته‌بندی نشده

دیرکرد در تحویل محصول، و ناهماهنگی بین گروه طراحی و ساخت همواره یکی از مشکلات شرکت های دکوراسیون داخلی بوده است. گروه چوب چین سازان با نصب و راه اندازی سیستم اتوماسیون بین کارگاه ها، دفاتر طراحی و گروه نصب خود سعی بر رفع این مشکل دارد. در این روش، مشاورین ما در هنگام گرفتن سفارش، تمامی نکات مشتری، شامل ابعاد، جنس، طرح، رنگ، عکس، و هرگونه اطالاعات جانبی که مشتری بر آن تاکید دارد را در سیستم اتوماسیون وارد می کند.

سپس طراحان ما بر طبق اطلاعات داده شده، طراحی را آماده و سپس بر روی سیستم اتوماسیون اداری قرار می دهند. در این قسمت طراحان علاوه بر قرار دادن طرح بر روی سیستم اتوماسیون، تمام نکاتی که در هنگام ساخت و نصب باید رعایت شود تا طرح با بهترین کیفیت اجرا و نصب شود را نیز وارد می کنند.

در هنگام آغاز ساخت، مسئولین ساخت، با اطلاعات کامل شروع به برش قطعات می کنند، و سپس با اتمام کار برش، و پس از تایید واحد کنترل کیفیت( به سرپرستی گروه طراحی)، قطعات برش شده را برای کارگاه های پی وی سی(pvc) ارسال می نمایند. در این مرحله، کارگاه pvc با استفاده از اطلاعات وارد شده در سیستم اتوماسیون، و نکات اضافه شده توسط گروه طراحی و برش، کار pvc انجام می شود. پس از اتمام کار، و پس از تایید واحد کنترل کیفیت، قطعات برای سر هم کردن به کارگاه نهایی اعزام می شوند.

در این مرحله نیز، گروه اسمبلی، با در نظر گرفتن تمام نکات ذکر شده توسط مشتری، تیم طراحی و ساخت، محصول نهایی را آماده، و پس از تایید واحد کنترل کیفیت، برای نصب اعزام می کنند.

گروه نصب نیز با داشتن تمام اطلاعات ذکر شده توسط مشتری و گروه های پیشین، به بهترین نحو ممکن مرحله نصب را به اتمام می رساند.

با استفاده از این روش، تمامی واحد ها، در جریان نکات و خواسته های مشتری خواهند بود و از هرگونه نا هماهنگی بین واحد ها جلوگیری خواهد شد.

علاوه بر آن، از آن جایی با استفاده از این سیستم، مدیریت زمان و کیفیت بسیار بالاتر می رود، تلاش بر آن خواهد بود که تمامی محصولات و خدمات این گروه داری تعهد زمانی و کیفی مناسبی باشند.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *