چوب چین سازان

گروه طراحی دکوراسیون چوب چین سازان در سال 1386 شروع به فعالیت نمود. از ابتدای فعالیت این گروه، هدف اصلی، تمرکز بر روی کیفیت و طراحی های نوین بوده است. در طی حدود یک دهه فعالیت این گروه و با کسب تجربیات گرانقدر در این عرصه، فعالیت های چوب چین سازان در جهت ارائه هر چه بهتر خدمات به مشتریان هر روز بیشتر شد تا جایی که امروز این مهم به عنوان یکی از اصلی ترین ارزش ها در این سازمان به شمار می آید.

گروه چوب چین سازان، با هدف ارائه طرح هایی نوین و کاهش قیمت اجرایی شدن این طرح ها برای مشتریانش، تمرکز خود را بر روی استفاده از ام دی اف(mdf)، هایگلاس(High gloss) و نئوپان(Chipboard) قرار داد. امروزه این مجموعه متشکل از 17 کارمند فعال است که در بخش های طراحی، ساخت و تولید، نصب، کنترل کیفیت، اتوماسیون و IT، مشاورین، کارشناسان و مدیریت فعالیت می کنند.

 

با تیم کارشناسان ما آشنا شوید

گروه چوب چین سازان، در صورت تمایل مشتری، می تواند یکی از کارشناسان را به محل اعزام کند. تیم کارشناسان چوب چین سازان با تجربه ای بالا، پس از حاضر شدن در محل، اطلاعات کاملی در خصوص طرح های پیشنهادی، قیمت ها و غیره در اختیار مشتریان محترم قرار می دهد. در صورت نیاز، کارشناسان ما، با مد نظر گرفتن خواسته ها و نکات مد نظر مشتری، ابعاد مورد نظر را به دقت اندازه گیری کرده و طرحی را آماده می کنند، که در اختیار تیم طراحی قرار میگیرد. همچنین این تیم قابلیت عقد قرارداد در محل را نیز دارا می باشد.

با طراحان ما آشنا شوید

تیم طراحی چوب چین سازان متشکل از مهندسین معمار و طراحان مطرح کشور با تجربه هایی بین المللی در کشورهای نظیر استرالیا، دانمارک، فرانسه و امارات متحده عربی می باشند. طراحان ما پس از اندازه گیری دقیق کارشناسان و جمع آوری اطلاعات مرتبط با طرح، بهینه ترین ایده را خلق می کنند و در صورت تایید مشتریان محترم ما آن را به اجرا در می آورند. لازم به ذکر است که طراحان ما، همواره سعی بر آن دارند که در صورت خواست مشتری ایده های آنان را به بهترین نحو ممکن اجرایی سازند.

از دیگر خدمات چوب چین سازان، طراحی و اجرای صفر تا صد محیط اداری، تجاری و یا مسکونی شما است که در قالب قراردادهای مدیریت پیمان می باشد. در اجرای این دسته از پروژه ها، چوب چین سازان با تشکیل یک تیم اختصاصی برای پروژه، شامل مهندسین عمران و معمار مجرب بالاترین سطح خدمات را به مشتریان خود ارائه می دهد.

با تیم ساخت و تولید ما آشنا شوید

متخصصین چوب چین سازان طراحی را به دقت بررسی کرده و با توجه به اندازه های دقیق ذکر شده در سیستم اتوماسیون، فعالیت خود را در 3 کارگاه مجزا که مجهز به پیشرفته ترین تکنولوژی های دستگاه های برش، PVC، CNC، و مونتاژ می باشند به اجرا می رسانند. در کارگاه های چوب چین سازان، دقت، سرعت و کیفیت همواره به عنوان اصلی ترین معیارها در کنار امنیت کاری و رعایت مسائل HSE محسوب می شوند. مشتریان گرامی برای مطلع شدن از کیفیت کار و پروسه تولید، با همنگی های لازم، قادر به بازدید از کارگاه های ما در غرب تهران می باشند.

 

با تیم نصب ما آشنا شوید

پس از اتمام مراحل طراحی و ساخت،در صورتی که محصول نیاز به نصب در محل داشته باشد، با هماهنگی با مشتری، تیم مجرب نصب چوب چین سازان برای مرحله پایانی کار اعزام می شود. به طور معمول محصولات چند تکه مانند کابینت، کمد، و غیره نیاز به نصب در محل دارند. هر یک از اعزای تیم نصب چوب چین سازان، حد اقل 5 سال سابقه در نصب سازه های چوبی و ام دی اف دارند و با تمامی چالش های ممکن در نصب آشنا می باشند. همچنین قبل از اعزام تیم نصب، طراح و ناظر کیفی دستور عمل کاملی در اختیار آنان قرار می دهند، تا کار در نهایت تمیزی به اتمام برسد.