همکاری با ما

با تشکر از علاقه شما به همکاری با گروه طراحی دکوراسیون چوب چین سازان، لطفا اطلاعات ذکر شده در این بخش را به همراه رزومه کاری خود به آدرس ایمیل info@choobchindecor.com ارسال نمایید و مسئولین مربوطه حداکثر ظرف مدت 72 ساعت با شما تماس خواهند گرفت.

 

 

استخدام

به طور کلی چوب چین سازان در 4 بخش استخدام می نماید:

طراحی: در صورتی که رشته تحصیلی شما، طراحی می باشد، و یا به این شغل علاقه مندید. برای استخدام در این بخش، مهم ترین عامل، سلیقه، قدرت خلاقیت و سرعت شما در طراحی می باشد لذا کسب مدرک مربوطه و یا سابقه کار طولانی تضمینی بر موفقیت در این بخش نیست. لذا حداقل 10 نمونه از طراحی های خود را به همراه رزومه کاری خود برای ما ارسال نمایید.

ساخت، تولید و نصب: در صورتی که سابقه کارهای کارگاهی با سازه های چوبی، ام دی اف، هایگلاس و نئوپان را دارید با ما تماس بگیرید. ارائه حداقل 5 نمونه کار و 2 الی 4 سال سابقه کاری برای استخدام در این بخش الزامی است

ناظران کیفی: بالاترین سطح حقوق در چوب چین سازان به کادر ناظران کیفی ما تعلق دارد که برای استخدام در این بخش حداقل به 15 الی 20 سال سابقه کاری در طراحی، ساخت و تولید و نصب در این صنعت نیاز است. لذا برای استخدام در این بخش نیاز به ارائه 10 طرح برتر کاری خود از نظر طراحی، ساخت و نصب الزامی است. همچنین 3 مصاحبه عملی برای تست استاندارد کیفیت شما نیز انجام خواهد شد.

خدمات پس از فروش: درصورتی که علاقه مندید به بخش خدمات پس از فروش ما بپیوندید، با ما تماس بگیرید و در مصاحبه حضوری ما شرکت کنید. مهم ترین عامل برای استخدام در این بخش تست صبر و شکیبایی شماست. تست چوب چین سازان شامل 3 مرحله است که در هر مرحله، رفتار و تصمیم گیری های شما در هنگام برخورد با مشتریان زیر نظر خواهد بود.

 

نمایندگی ها

 در صورت تمایل به اخذ نمایندگی و یا همکاری با ما در تهران و یا شهرستان ها رزمه کاری کامل خود را به همراه پیشنهادات خود آدرس ایمیل ما ارسال نمایید. در نظر داشته باشید که شرایط زیر به عنوان اصلی ترین معیار ها محسوب می گردد.:

- حداقل 3 الی 5 سال سابقه در فروش، طراحی، انواع ام دی اف، هایگلاس و یا نئوپان.

- از آنجایی که حفظ استاندارهای کیفی خدمات و کیفیت برای چوب چین سازان در بالاترین سطح اهمیت قرار دارد، آشنایی کامل با انواع خدمات و کیفیت اجناس مختلف در این صنعت بسیار با اهمیت می باشد.

- در صورتی که شما در حال حاضر تولید کننده هستید و تمایل به همکاری با گروه چوب چین سازان را دارید، خواهشمندیم به همراه رزومه خود 10 عدد نمونه کار نیز برای ما ارسال فرمایید.